Zahradní nábytek

Nejsou zde žádné produkty.
Zahradní nábytek

Zahradní nábytek je skvělé oživení vaší zahrádky, dvorku či terasy. Lze jej použít do kaváren, restaurací kolonád...

Více

Podkategorie

 • Umělý ratan pletený
  Ratan představuje opravdový hit v zahradním nábytku. Proto se hodí nejen do zahrad k domům, chatám či chalupám, ale také do restaurací, hotelů či na lázeňské kolonády. Všude si umělý ratan oblíbili pro jeho skvělé vlastnosti i elegantní vzhled. Ratan slibuje dokonalé pohodlí a vysoký užitek. Zahradní nábytek z umělého ratanu je nejen krásný a stylový, ale také odolný vůči různému počasí. Může zůstat venku po celý rok a neublíží mu vysoké ani nízké teploty.Ratanu je mnoho druhů:proplétaný kulatý, plochý, čtvercový. Jedná se o kovovou nebo hliníkovou konstrukci opletenou umělým ratanem.
 • Plastový
  Plastový nábytek je stálicí na českém trhu, je to nejlevnější varianta zahradního nábytku. PVC je používané pro svoji nízkou hmotnost a bezúdržbové vlastnosti. Náš dodavatel je Italský výrobce s mnohaletou zkušeností.
 • Dřevěný
  Dřevěný nábytek je nejoblíbenější pro svůj přírodní charakter. Vyrábí se z mnoha druhů dřeva od smrku přes borovici, dub, buk po exotické dřeva jako např. cedr, acacie, teak ,americký ořech, olše, borovice, atd.. dřevěný nábytek bývá lakován, mořen a ošetřován různými oleji pro delší životnost.
 • Kovový
  Kovový nábytek je využíván pro svoji pevnost a bezúdržbové vlastnosti. Vyznačuje se dlouhou životností protože je upraven,lakováním a natřen barvou pro delší životnost a snadnou údržbu. Vydrží různé klimatické podmínky i povětrnostní vlivy a nepřízeň počasí.
 • Dětský
  Dětský nábytek pro naše nejmladší může být plastový, kovový , dřevěný apod.. Vyznačuje se hlavně barevnými kombinacemi , různými průlezkami, skluzavkami, a hracími možnostmi a kombinacemi. Je pro radost našich dětí.
 • Umělý ratan lisovaný
  Umělý ratan (lisované Pvc) je nejlevnější variantou umělého ratanu. Nic však nestrácí na kvalitě provedení, dlouhé životnosti a stálosti materiálu. Náklady na údržbu jsou minimální, stačí ostříknout vodou a setřít hadrou nebo nechat okapat. Můžete jej nechat venku celoročně, nevadím mu mráz ani vysoké teploty. většina výrobků je rozložena na několik kusů které se do sebe skládají jak skládačka. Smontování není náročné dokáže si poradit každý.